top of page
pokročilá portrétní fotografie
portréní fotografie z fotografického kurzu

Profesní kvalifikace

vstupenka na trh práce - získání profesní kvalifikace v oboru Fotograf v rámci Národní soustavy kvalifikací

více...

bricks

Vít Mádr je zkušený reklamní a portrétní fotograf, profesionálně fotografuje od jara roku 1988. Mezi jeho hlavní fotografické činnosti patří fotografování produktové, kulinářské a portrétní fotografie, dále fotografování interiérů a architektury. Věnuje se také rodinné a svatební fotografii. Lektorské činnosti se věnuje od roku 2004.

Od roku 2015 je autorizovanou osobou Ministerstva školství České republiky s právem certifikovaně zkoušet zájemce v oboru fotografie, kteří mají zájem získat kvalifikaci v oboru.

kurz produktové fotografie
fotograficé zátiší
pokročilá portrétní fotografie
fotografování portrétů

Vít Mádr se živí jako reklamní a portrétní fotograf od roku 1988. Mimo to se zabývá od roku 2004 lektorskou a konzultační fotografickou činností. Jeho profesní prezentace je na http://www.studiomadr.cz. Je členem Asociace profesionálních fotografů ČR. 
Typy kurzů: individuální konzultace a kurzy, firemní akce a workshopy, půl - jedno - vícedenní kurzy, komplexní vzdělávání, dílny, workshopy.
Vít Mádr je Autorizovanou osobou Ministerstvem školství oprávněnou ověřovat  dosažení odborné způsobilosti ve fotografických oborech... více

fotgrafie z fotografického kurzu
reference

 

Fotograf (s velkým F) Vít Mádr mě obohatil o cenné zkušenosti a rady v portrétech. Jeho kurzy mě nakopnou v této krásné disciplíně! Díky

Pavel Ponížil - www.foto-pavel.eu

1 / 3

Our Chefs
bottom of page